Мама купила 3 кг.картопли,2кг. моркви,стильки ж цибули й 1 кг. буряка.Син вiднiс додому 3кг овочiв .якi овочi вiн мiг вiднести ?
- 13.07.2018 02:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
Картоплі -3кг
Моркви -2кг
Цибулі - 2кг
Буряку - 1 кг
Син міг віднести: картоплю 3кг
або
моркву і буряк 2+1=3(кг)
або
цибулю і буряк 2+1=3(кг)
- 14.07.2018 15:30