Замість зірочки в числі 472* підставити цифру так, щоб отримане число було кратне:
а)3
б)10.
- 11.09.2018 18:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
Щоб число було кратним 3 необхідно і достатньо щоб сума його цифр була числом кратним 3
так як 4+7+2=13 то з цифр 0, 1, ..., 9 нам підходить на роль останньої цифри
13+2=15
13+5=18
13+8=21
цифри 2, 5, 8 яким відповідають числа 4722, 4725, 4728
б) щоб число було кратним 10 необхідно і достатньо щоб його остання цифра була 0
цифра 0, число 4720
- 12.09.2018 17:45