З першого куща агрусу зібрали 9 кг ягід,з другого - на 3 кг більше,а з третього -на 2 кг більше,ніж із другого.Скільки кілограмів ягід зібрали з третього куща?
- 24.09.2018 10:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
І куст- 9 кг
ІІ куст - ? кг, на 3 кг більше ніж з І куста
ІІІ куст - ? кг, на 2 кг більше ніж з ІІ куста
1) 9+3=12 (кг) - зібрали з ІІ куща
2) 12+2=14 (кг)- зібрали з ІІІ куща
- 25.09.2018 12:20