У Тетяни є два олівці завдовжки 7і 17см. Як за їх допомогою виміряти 1см.,якщо олівці ламати не можна?
- 16.09.2018 10:02
- Математика
Ответы и объяснения 1
Треба 5 разів відміряти відрізки олівцем 7 см. і 2 відрізка олівцем 17 см.
5*7=35 см.
2*17=34 см.
35-34=1см
- 17.09.2018 14:09