У першому цеху було в 5 разів більше робітників,ніж у другому.Після того як з першого цеху звільнилося шість осіб,а вісім перевели до другого цеху,в першому цеху стало людей удвічі більше,ніж у другому.Скільки робітників було в кожному цеху спочатку?
- 03.08.2018 15:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х -- кількість робітників у першому цеху
5х -- кількість робітників у другому цеху
Тоді складаємо рівняння:
5х - 14 = 2·(х + 8)
5х - 14 = 2х + 16
3х = 30
х = 10 -- кількість робітників у першому цеху
5·10 = 50 -- кількість робітників у другому цеху
- 04.08.2018 04:20