До магазину завезли 20 ящиків огірків 40 ящіків помідорів і 30 ящіків яблук .На скільки завезли більше ящіків овочів ніж фруктів
- 10.08.2018 07:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 40 + 20 = 60 ( я.) - усього завезли овочів; 2) 60 - 30 = 30 - на стільки більше завезли овочів. Відповідь: 30
- 11.08.2018 08:54