Помогите. Сплав міді й цинку, массою 2 кг містить 75% міді. Скільки цинку потрібно додати до цього сплаву, щоб одержати новий сплав, який містить 60% міді?
- 11.09.2018 03:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
2*75/100=2*0,75=1,5кг меди в первичном сплаве
1,5/60*100=1,5/6*10=0,5/2*10=0,5*5=2,5кг-вес нового сплава
2,5-2=0,5кг- надо добавить цинка
- 12.09.2018 06:32