Помогите с задачей прошу
василько і марічка зібрали разом 26,2 кг суніць.Василько відав Марічці 3,5 кг своїх суниць післячого в нього залишилось на 2,4кг суниць більше ніж стало у марічці .скільки суніці зібрала марічка ?
- 13.08.2018 18:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
Марiчка: х + 3,5 (кг) сунiць (стало у Марiчки)
Василько: (х + 3,5) + 2,4 (кг) сунiць (осталось у Василька)
х + 3,5 + х + 3,5 + 2,4 = 26,2
2х + 9,4 = 26,2
2х = 26,2 - 9,4 = 16,8
х = 16,8 : 2 = 8,4 (кг) - зiбрала Марiчка
Проверка: 8,4 + 3,5 = 11,9 кг - стало у Марiчки
26,2 - 11,9 = 14,3 кг - осталось у Василька
14,3 - 11,9 = 2,4 кг - на столько больше у Василька
Ответ: Марiчка зiбрала 8,4 кг сунiцi.
- 14.08.2018 19:26