В автопарку було 120 легкових автомобілів,вантажівки та автобуси.Вантажні автомобілі становили 65% від кількості легкових і 13/15 від кількості автобусів.Скільки транспортних одиниць було в автопарку?
- 23.09.2018 21:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 120 : 100 * 65 = 78 - грузовики
2) 78 = 13/15 от количества автобусов (15/15). Находим целое по его части:
78 : 13 * 15 = 90 - автобусы
3) 120 + 78 + 90 = 288 - транспортных единиц
Ответ: в автопарку було 288 транспортних одиниць
- 24.09.2018 12:33