Середня маса 6 яблук у кошику дорівнювала 155г. Мама поклала до 7 яблуко . Після цього середн я маса яблук укошику склала 160г. Якою є маса 7 яблука?
- 26.07.2018 18:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
155 * 6 = 930 г - масса 6 яблок
160 * 7 = 1120 г - масса 7 яблок
1120 - 930 = 190 г - масса седьмого яблока
- 27.07.2018 08:59