Задача 5клас Купили 5кг печива та 4кг цукерок i заплатили 208грв,Скiльки коштуе кiлограм печива i скiльки коштуе кг цукерок,якщо цукерки дорожчi за печиво у 2 рази?
- 14.09.2018 08:39
- Математика
Ответы и объяснения 2
Х- цена печиво
2х-цена цукерок
5х+4*2х=208
5х+8х=208
13х=208
х=208/13=16грн- цена печиво
2*16=32грн- цена цукерок
- 16.09.2018 12:59