Сашко, Олена і Наталя зібрали 8
кг чорниці. Сашко та Олена зібрали разом
5 4/25 кг, а Олена і Наталя –
5 11/20 кг. Скільки кілограмів
чорниці зібрала кожна дівчинка?
- 16.07.2018 16:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8-5 4/25= 2 21/25 кг= 2,84 кг-собрала Наталья
2) 5 11/20-2 21/25=5 55/100- 2 84/100=2 71/100 кг=2,71 кг - собрала Елена
3) 2,84+2,71=5,55 кг - Наталья и Елена вместе
4) 8-5,55=2,45 кг - собрала Саша
- 17.07.2018 09:44