Задача
Урок триває 2\3 години, перерва 1/6 години. Скільки хвилин тривають разом 3 уроки і 2 такі перерви?
Что бы я поставил
- 07.08.2018 08:53
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)60/3*2=40 мин 1 урок
2)40*3=120 мин= 2 часа - 3 урока
3)60/6*1=10 мин 1 перемена
4) 10*2=20 мин 2 перемені
5)2ч+20ми=2 ч 20 ми 3 урока и 2 перемені
- 08.08.2018 21:35
Урок - 2/3год
Перер.- 1/6год
єти две строчки под общую скобку знак вопроса сколько 3 урока+2 перерви
1) 2/3 год= 60/3*2=40хв - триває урок
2)40*3=120хв. триває три уроки
3) 1/6 год= 60/6*1=10хв - триває перерва
4) 10хв*2=20хв триває три перерви
5)120хв+20хв.=140хв.=2год20хв.
ответ. 3 уроки і 2 перерви тривають 140хв.
- 09.08.2018 20:02