Стас був у таборі з 15 липня по 7 серпня включно.Скільки днів він був у таборі?Як це можна визначити?
- 08.07.2018 00:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
У липні 31день, отже до 15числа їх було 14:
31-14=17(днів)- у липні був у таборі Стас;
2) 17+7=24(дні)- був у таборі Стас.
- 08.07.2018 23:55