Із двох міст назустріч один одному виїхали два автомобілі.Швидкість першого автомобіля дорівнювала 65км/год,швидкість другого-на 10 км/год більша.Яка відстань між містами,якщо через три години відстань між автомобілями було 435 км?
- 22.08.2018 05:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 65+10=75 (км/год) швидкість другого автомобіля
2) 65*3=195 (км) проїхав перший
3) 75*3=225 (км) проїхав другий
4) 195+225+435=855 (км) відстань між містами
- 23.08.2018 01:27
65+10=75 (км/год) швидкість другого автомобіля
2) 65*3=195 (км) проїхав перший
3) 75*3=225 (км) проїхав ВТОРОЙ
4) 195+225+435=855 (км) відстань між містами
- 24.08.2018 05:37