Ребро куба дорівнює 10 см,на скільки відсотків змінниться його обїєм ,якщо збільшити його ребра на 15%
- 02.08.2018 00:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
10*10*10=1000
10*1,15=11,5
11,5*11,5*11,5=1520,875
1520,875 - 1000 = 520,875
(520,875 / 1000)*100 = ~ 52,1%
- 03.08.2018 09:25