Периметр трикутника дорівнює 24 дм.Знайдіть довжини його сторін, якщо вони пропорційні числам 3,4.5?
- 19.09.2018 12:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
3х+4х+5х=24
12х=24
х=24:12
х=2дм-1 часть.
3х=3*2=6дм-1 сторона.
4х=4*2=8дм-2 сторона.
5х=5*2=10дм-3 сторона.
- 20.09.2018 17:15