За 2 дні турист пройшов 5/8 шляху.За 1 день він пройшов 3/8 шляху.Яку частину шляху турист пройшов за 2 день?Яку частину шляху йому залишилося пройти?
- 22.08.2018 15:16
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)5/8-3/8=2/8(шляху)-за 2 день.
2)5/8+2/8=7/8(шляху)-за 2 дні.
3)1-7/8=1/8(шляху)-залишилося пройти.
- 24.08.2018 01:50