У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру . На це пішла 1/3 всього сиру , що був у пекарні . На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру . Скільки кілограмів сиру залишилося в пекарні ?
- 22.08.2018 07:39
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)24*3=72 кг всього сиру було в пекарні
2)72-24=48 кг сиру залишилось після приготування ватрушок
3)48-36=12 кг сиру залишилось у пекарні
============================================
- 23.08.2018 01:19