екі санның қосындысы 348 ге тең бірінші саның 80 і екінші саннан 6 ға кем бірінші санды табындар
- 23.07.2018 13:21
- Математика
Ответы и объяснения 1
X- 1-ші сан
0.8x- 1-ші 80 процент
348-x 2-ші сан
348-x=0.8x+6
-1.8x=-342
x=190
- 24.07.2018 04:37