Корові в холодному корівнику треба на добу 40 кг кормів, а в теплому – 36 кг. На скільки кілограмів кормів менше треба на тиждень корові в теплому корів нику, ніж у холодному?
- 17.09.2018 07:01
- Математика
Ответы и объяснения 2
Тиждень=7 днів,тому
1)40*7=280 кг на тиждень у холодному корівнику
2)36*7=252 кг на тиждень у теплому корівнику
3)280-252=28 кг менше у теплому,ніж у холодному
===============================================
- 18.09.2018 11:09