Доброго вечора.Допоможіть будь-ласка з прикладами
144 - ( х: 11+21 )*5=14, 120:(х-19)=6
- 20.08.2018 20:39
- Математика
Ответы и объяснения 1
144 - ( х: 11+21 )*5=14
(x/11+21)*5=144-14
(x/11+21)*5=130
(x/11+21)=130/5
(x/11+21)=26
x/11=26-21
x/11=5
x=11*5
x=55
120:(х-19)=6
(х-19)=120/6
(х-19)=20
x=20+19
x=39
- 22.08.2018 00:48