У п'яти ящиках лежать по однаковій кількості яблук. Якщо з кожного ящика взяти по 60 яблук, то в усіх ящиках залишиться стільки яблук, скільки раніше їх було у двох ящиках. Скільки яблук було у кожному ящику?
- 27.08.2018 16:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай у ящиках було по х яблук , якщо з кожного ящика взяти по 60 яблук і в усіх ящиках залишиться стільки яблук, скільки раніше їх було у двох ящиках то отримуєм рівняння:
5*х-5*60=х+х
5х-300=2х
3х=300
х=100
У кожному ящику було по 100 яблук.
- 28.08.2018 07:56