Довжина прямокутного паралелепіпеда у 2 рази більше за ширину і на 10 см менше від висоти. Знайдіть об"єм прямокутного паралелепіпеда, якщо сума довжин усіх його ребер дорівнює 160см
- 19.09.2018 23:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай довжина - х см, тоді ширина 0,5х см, а висота (х+10) см.
У прямокутного паралелепіпеда 12 ребер, по 4 рівної довжини, тому
4(х+0,5х+х+10)=160
2,5х+10=40
2,5х=30
х=12 см - довжина
0,5х=0,5*12=6 см - ширина
х+10 = 12+10=22 см - висота
V=6*12*22=1584 см куб.
- 20.09.2018 13:28