Знайко сконструював машину, що за 8 годин може викопати траншею, чка має форму прямокутного паралелепіпеда і довжина якої дорівнює 150 метрів, глибина 80 сантиметрів, а ширина 60 сантиметрів. Скільки кубометрів землі викопає ця машина за годину? Роботу скількох коротунів виконує ця машина, якщо за 8 годин коротун може викопати 240 дм кубічних землі?
- 13.07.2018 02:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
150*0,8*0,6=72м куб
72/8=9м куб / год
240/8=30дм куб/год
72000/30=2400 коротунів
- 14.07.2018 02:32