Периметр прямокутника дорівнює 6м 30см, а одна з його сторін у 8 разів менша від сусідньої сторони. Знайдіть площу прямокутника.
- 08.07.2018 18:41
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 сторона-8х
2 сторона -х
Р=2*(8х+х)=630см
2*9х=630см
9х=315см
х=315/9
х=35
- 09.07.2018 19:25