Бджола Майя за літо назбирала 27 кг липового меду і 24 кг квіткового. А Віллі назбирав 36 кг акацієвого меду і 15 кг гречаного. Хто назбирав меду більше і на скільки? Розвяжи задачу за планом.
- 13.07.2018 02:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 27+24=51 (кг)- назбирала бджола Майя всього меду.
2) 36+15=51 (кг)- назбирав Віллі всього меду.
3) 51-51=0 (кг)
Відповідь :обидві бджілки назбирали 51 кг меду за літо.
Помогло?
- 14.07.2018 23:39