Коник стрибає по прямій великими і малими стрибками.Великий стрибок складає 12см,малий-7см.Яку найменшу кількість стрибків потрібно зробити конику,щоб потапити з точки О в точку А,яка знаходиться від точки О на відстані 3см?
- 10.08.2018 23:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
5 стрибків: 2 великих в одну сторону і 3 малих в другу
2*12-3*7=24-21=3см
- 11.08.2018 05:32