Купили 3 кг печива и 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн. скільки коштує 1 кг печива і 1 кг цукерок якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн.
- 23.09.2018 13:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х грн -1 кг печива
х+10 - 1 кг цукерок
3х+2*(х+10)=95
зх+2х+20=95
5х+20=95
5х=90-25
5х=75
х=75 : 5
х=15 (грн) коштує 1 кг печива
х+10=15+10=25 (грн) коштує 1 кг цукерок
- 24.09.2018 10:59