Тарас купив 10 конвертів, а юрко-8 до них приєднався олесь , і вони поділили всі конверти порівну Олесь повернув їм за конверти 72 копійки скільки грошей із цієї суми одержить тарас і скільки юрко? поможіть
- 23.09.2018 12:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 10+8=18 конв - всього купили
2) 18:3=6 конв - дісталось кожному
3) 72:6=12 коп - варт 1 конв
4) 10*12=120коп - заплатив тарас
5) 8*12=96 коп - заплатив юрко
6) 120-72=48 коп - одержить тарас
7) 96-72=24 коп - одержить юрко
- 24.09.2018 11:16