Масса манної крупи в столовій ложкі 25 гр, а в склянці 200 гр. Як за допомогою склянки і столової ложки, відсипати 300 гр манної крупи?
- 20.07.2018 23:21
- Математика
Ответы и объяснения 2
1 склянка + 4 столові ложки
200+4*25=200+100=300грам
............................................
- 21.07.2018 11:16