у першому бідоні молока на 7 л більше ,ніж у другому .Скількі літрів молока в кожному бідоні ,якщо в двох бідонах разом 53 л?
- 03.09.2018 00:31
- Математика
Ответы и объяснения 1
2 бідон - Х
1 бідон - Х+7
складаємо рівняння
Х+Х+7=53
2Х=53-7
2Х=46
Х=46:2
Х=23 л - в 2 бідоні
23+7=30 л - в 1 бідоні
- 04.09.2018 00:40