В магазин завезли 39 сувоїв тканини. Майстерня пошиття купила 5 сувоїв шерсти і 3 сувої драпу. скільки сувоїв ткарири залишилось у магазині? розвязати 2 способами.
- 17.09.2018 13:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
I способ
39 - 5 = 34 шт - осталось в магазине после покупки шерсти
34 - 3 = 31 шт - стільки сувоїв тканини залишилось у магазині
II способ
5 + 3 = 8 шт - купила майстерня пошиття
39 - 8 = 31 шт - стільки сувоїв тканини залишилось у магазині
- 18.09.2018 02:27