Кут А трикутника АВС дорівнює 40 нрадусів, а кут С- удвічі більший за кут А.Знайдіть кут В.
- 07.08.2018 19:01
- Математика
Ответы и объяснения 2
С=2А, отже С= 2*40=80 градусів. Сума кутів трикутника дорівнює 180 град.
Тому кут В дорівнює 180-(А+С)= 180-(80+40)180-120=60 градусів
- 09.08.2018 21:25