Розв`яжи задачу двома способами. В автогонках брали участь 13 машин.Спочатку зійшли з дистанції 4 машин, а потім - ще 2. Скільки машин дійшло до фінішу?
- 24.09.2018 20:13
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 варіант
1)13-4=9
2)9-2=7
від 7
2 варіант
1)4+2=6
2)13-6=7
від 7
- 25.09.2018 13:41