у другому класі 29 учнів.до свята 5 учнів розучують танці,4- пісні,а решта вчать вірші. скільки другокласників учать вірші?
- 10.09.2018 12:08
- Математика
Ответы и объяснения 1
1).29-5=24(у.)розучують танци и писни;
2).24-4=20(у.)
Видповидь 20 другокласникив учять вирши.
- 11.09.2018 11:12