У змаганнях брало участь 18 дівчаток, їх було у 3 рази менше, ніж хлопчиків. Скільки дітей брало участь у змаганнях?
- 17.08.2018 13:12
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)18*3=54(м.)-участвовало в соревнованиях
2)54+18=72(р.)-участвовало в соревнованиях
Ответ:72 ребёнка
- 18.08.2018 22:31