Знайди значення виразу,обираючий зручний порядок обчислення: 1) (8957+5392)-5957; 2)14 582-(5582+3500); 3)(18 397+13 152)-8152; 4)13 700-(342+6700).
- 24.09.2018 20:37
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)8957+5392=14349, 14349-5957=8392
2) 5582+3500=9082, 14582-9082=5500
3) 18397+13152=31549, 31549-8152=23397
4) 342+6700=7042, 13700-7042=6658
во всех сначало +, потом минус
- 25.09.2018 02:17