знайдiть середню швидкiсть туристiв ,якщо за першi 4 год вони пройшли 24,8 км,а за наступнi 2 год-11,8 км
- 09.07.2018 19:00
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 24.8+11.8=36.6 км -весь шлях пройдений туристами
2) 4+2=6 год - весь час затрачений на весь шлях
3) 36.6:6=6.1 км\год - середня швидкість туристів
відповідь: 6.1 км\год
;- 09.07.2018 22:12
( 24.8+11.8):(4+2)=36,6:6=6.1 км/год - середня швидкість туристів.
Відповідь: 6.1 км/год
- 09.07.2018 22:11