Одна сторона трикутника більша вдвічі більше,а третя на 5 см менша від другої.Обчисліть сторони трикутника,якщо його периметр дорівнює 85см
- 25.08.2018 07:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
нехай х-довжина1сторони,тоді х+3,5-довжина2,х+2,8-довжина3,х+х+3,5+х+2,8=27,3х+6,3=27, 3х=27-6,3, 3х=20,7, х=20,7/3, х=6,9, 6,9+3,5=10,4, 6,9+2,8=9,7, 6,9+10,4+9,7=27
- 26.08.2018 15:12
Нехай х - довжина першої сторони,тоді
х+3,5 - довжина другої сторони
2,х+2,8 - довжина третьої сторони
Маємо рівняння :
3,х+х+3,5+х+2,8=27,
3х+6,3=27,
3х=27-6,3,
3х=20,7,
х=20,7/3,
х=6,9, 6,9+3,5=10,4, 6,9+2,8=9,7, 6,9+10,4+9,7=27
10,4 - довжина першої сторони
9,7 - довжина другої сторони
27 - довжина третьої сторони
Відповідь: 10,4 см, 9,7 см, 27см.
Поблагодарите, пожалуйста
- 27.08.2018 17:01