автомобіліст доїхав з одного мiста в iнше за три години.
за першу годину вн проiхав 30% всьго шляху , за другу годину 55% шляху, що залишився, а за третю годину решту 63 км.
Знайти вiдстань мiж мiстами.
Надо розвязать двумя способами
- 03.08.2018 10:54
- Математика
Ответы и объяснения 1
30%=0,3
55%=0,55
відстань між містами х
за першу годину 0,3х
за другу годину (х-0,3х)*0,55=0,385х
за третю годину 63 км
складемо рівняння
х-0,3х-0,385х=63
0,315х=63
х=63:0,315
х=200 км вся відстань
===========================
весь шлях 100%
1)100-30=70% проїхав за другу і третю години разом
2)70*0,55=38,5% проїхав за другу годину
3)100-30-38,5=31,5% проїхав за третю годину
4)63:0,315=200 км вся відстань
- 04.08.2018 06:59