два човна власна швидкість кожного з яких 11.25км за годину рухаються річкою назустріч один одному. Через скільки годин вони зустрінуться якщо зараз відстань між ними 90 км а швидкість течіі річки 1.75 км за годину
- 21.09.2018 08:47
- Математика
Ответы и объяснения 1
4часа(годин) 11,25+1,75=13км/год 1човн. 11,25-1,75=9,5км/год 90: (13+9,5)=4 будь ласка пиши на москальной мове а зараз не усе розумеють. с приветом комбат
- 22.09.2018 20:38