73.35*1000=
4.73:100=
6:24=
0.63:0.9=
5.6:0.14=
(по действиям)
(15-12.8)*2.4+1.12:1.6=
(Розв*язати рівняння)
24.072:(300-у)=0.12
(только решение)
катер плив 2.6 години проти течії рвчки і 1.6 години за течіею. На скільки більше проплив катер, рухаючись проти течії річки , ніж за течіею, якщо швидкість течії дорівнює 1.9 км/год, а власна швидкість катера-27.3 км/год?
(решить)
спростити вираз 3.49у+4.51у+2.3 і знайти його значення при у=0.09.
(решить)
Оленка купила 6 пакетиків горішків і отримала 0.4 грн здачі.Для покупки 9 пакетиків їй не вистачило 2.9 грн.Скільки коштує пакетик горішків?
- 21.08.2018 17:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
73.35*1000=73350
4.73:100=0.0473
6:24=0.25
0.63:0.9=0.7
5.6:0.14=40
(15-12.8)*2.4+1.12:1.6=5.98
1. 15-12.8=2.2
2. 2.2*2.4=5.28
3. 1.12:1.6=0.7
4. 5.28+0.7=5.98
24.072:(300-y)=0.12
300-y=24.072/0.12
300-y=200.6
y=300-200.6
y=99.4
3.49у+4.51у+2.3=8y+2.3=8*0.09+2.3=3.02
Все что понял, решил. Увы не знаю украинского.
- 22.08.2018 08:00