один насос накачує 640 відер води за 8 хв, а другий- 420 відер води за 6 хв. Скількивідер води накачають обидва насоси за хвилину?
- 06.08.2018 20:13
- Математика
Ответы и объяснения 2
Перший за хвилину - 640/8=80
Другий- 420/6=70
Обидва за хвилину - 80+70=150
- 07.08.2018 04:48