добуток двох чисел 92.чому дорівнює новий добуток,якщо один із множників зменшити в 4 рази,а другий залишити без змін
- 16.07.2018 15:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
х*у=92
х:4*у=92:4
у:4*х=92:4
Робимо висновок: При зменьшенні любого множника в 4 раза добуток зменьшиться в чотири рази. Таким чином новий добуток дорівнює
92:4=23
- 17.07.2018 17:55