У магазин привезли 1750 календарів у пачках . перекидні календарі були у 6 пачках по 50 у кожній. девять десятих становили відривні календарі. Скількивідривних календарів привезли у магазин?
- 14.09.2018 11:57
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 50 * 6 =300 ( шт ) - перекидных
2) 1 750 - 300 =1 450 (шт ) -остальные
3) 1 450 : 10 * 9 =1 305 (шт) - отрывных календарей
- 15.09.2018 21:01
1) 50 * 6 =300 ( шт ) - перекидных
2) 1 750 - 300 =1 450 (шт ) -остальные
3) 1 450 : 10 * 9 =1 305 (шт) - отрывных календарей
Ответ : 1 305 отрывных календарей привезли в магазин
******************************************************************************************************************
- 15.09.2018 21:49