З двох туристичних баз, відстань між якими 34км, вийшли одночасно на зустріч один одному пішохід і лижник. Пішохід ішовзі швидкістю 5км/ГОД, А ЛИжник - 12КМ/год. Через скільки годин вони зустрінуться?
- 03.08.2018 15:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 5 + 12 = 17 (км/ч) - скорость сближения
2) 34 : 17 =2 (ч.) -время
Ответ : через 2 ч они встретятся.
- 03.08.2018 23:21