1л фарби вистачає для фарбування 9м2 підлоги. ск. л фарби потрибно потрібно щоб пофарбувати підлогу спортзалу довжина якого 30м а ширна 5 - 6 довжини ?
- 19.07.2018 07:15
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)30:6*5=25м-ширина.
2)30*25=750 м2-площадь.
3)750:9= 83 целых 1/3 л=84л краски-потребуется.
- 20.07.2018 11:28
1)30:6*5=25 (м)-ширина.
2)30*25=750 (м2)-площадь.
3)750:9= 83 1/3 (л) - потребуется краски.
Ответ: потребуется приблизительно 84 литра
- 21.07.2018 05:27