Відстань між двома пристанями 130 км. від цих пристаней назустріч один одному пливуть 2 теплоходи. яка відстань буде між ними, коли один пройде 50 км, а другий 40 км?
- 23.09.2018 07:56
- Математика
Ответы и объяснения 2
1 теплоход-50 км
2теплоход-40 км
всего 130 км
расстояние будет-?км
1)50+40=90(км)первый и второй
2)130-90=40(км)будет рассояние
130-(50+40)=40
- 25.09.2018 21:05