Добрий день.Помогите пожалуйста написати умову і рішення цієї задачі: Двоє лисенят стоять на відстані 100 кроків одне від одного.Яка відстань буде між ними, якщо кожне зробить назустріч іншому 35 кроків.
- 17.09.2018 19:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
Один пройдёт 35, второй 35, вместе 35+35 = 70, расстояние 100-70 = 30
- 18.09.2018 05:43